Chez Marie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chez Marie

Bun venit pe forum ! Va uram distractie placuta !
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;))

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 8
Join date : 2007-10-23

Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Empty
PostSubject: Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;))   Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 1:13 am

Discutii despre haine , tzoale , etc .. Shocked sa vdm ce parere aveati Smile
Back to top Go down
https://chez-marie-forum.board-directory.net
Madork




Posts : 1
Join date : 2007-12-14

Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Empty
PostSubject: a   Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 1:58 am

imi plac alea cu stewie griffin Mad:x Smile)) :pepsi: Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Bebelusha




Posts : 1
Join date : 2008-03-29
Age : 36
Location : Pitesti

Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Empty
PostSubject: Re: Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;))   Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 3:55 pm

Se poarta culorile vii, esarfele xxl, imprimeuri cu stelute si printurile florale....si alb imaculat! Very Happy
As avea o intrebare pt echipa Chez Marie: "Vopsiti cumva si textile?"....tocmai mi-am stricat la spalat niste pantaloni de trening din bumbac....sunt de culoare neagra si au o dunga subtire de culoare mov pe lateral....au ramas cu niste pete mai deschise la culoare, ca si cum ar fi fost patati cu clor....daca puteti sa ma ajutati cumva as fi recunoscatoare! .....sau daca stiti unde as putea sa-i "repar"...Multumesc.
Back to top Go down
Sponsored content





Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Empty
PostSubject: Re: Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;))   Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;)) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce se poarta si ce ati vrea sa e poarte ;))
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chez Marie :: Fashion Zone :: Ce se poarta si ce ati vrea sa se poarte ?-
Jump to: